loader

Tchibo i filozofia sprzedaży...

Tchibo jest firmą znaną z produkcji wyrobów kawowych, działającą na polskim rynku od wielu lat. Produkujemy wiele rodzajów napojów kofeinowych w każdej kategorii cenowej. Nasze produkty dostępne są zarówno w segmencie premium, jak i ekonomicznym (na każdą kieszeń). W naszej ofercie dostępne są kawy rozpuszczalne, parzone, ziarniste, oraz w kapsułkach, które zyskują coraz większą popularność wśród konsumentów. Każdego roku wprowadzamy do naszych sklepów 52 niespotykane, cotygodniowe kolekcje, a także około 2000 nowych produktów. 

Wielką radość sprawia nam zaufanie klientów i to, że potrafimy ich ciągle zaskakiwać. Pomimo tak szerokiej oferty, jaką aktualnie prezentujemy naszym odbiorcom, ciągle dostajemy pytania o czy na rynku znajduje się coś, czego nie jesteśmy w stanie dostarczyć.

Nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem, ponieważ oprócz wyrobów spożywczych produkujemy także wiele rzeczy niezwiązanych z kawą. Są to przede wszystkim produkty z zakresu mody i technologii. Wszystko to, co każdego dnia dostarczamy na rynek cechuje się najwyższą możliwą jakością i unikalnością. Nasze artykuły są jak najbardziej oryginalne i niepowtarzalne. Często zaskakujemy klientów tym, co jesteśmy w stanie im zaoferować.

Pytaniem jest w jaki sposób jesteśmy w stanie sprostać temu wszystkiemu. Bez wątpienia odpowiedź nie jest trudna. Mamy coraz większą chęć sprostania wymaganiom naszych nabywców. Interesujemy się tym, czego potrzebują, a jednocześnie nie mają możliwości otrzymania. Staramy się, aby dostarczyć wszystko to, co będzie sprawiało przyjemność i służyło.

Aby lepiej zrozumieć schemat działania naszej firmy, należy zagłębić się w jej filozofie. W Tchibo to właśnie klient i jego indywidualne potrzeby są stawiani na pierwszym miejscu. Dostosowujemy się do zmiennych oczekiwań i sprawiamy, że to odbiorcy są najwyższą wartością naszego biznesu. To właśnie z tych powodów tak istotnym elementem działalności Tchibo jest kontakt z tymi, którzy pośrednio współtworzą tą markę, z ludźmi, którzy najlepiej wiedzą, co jest im potrzebne.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Brukselka - choć zachwyca wyrazistym smakiem i ogromem cennych dla zdrowia witamin, wciąż nie należy do najpopularniejszych warzyw w naszej kuchni. A szkoda! Wystarczy bowiem odpowiednie przygotowanie, by brukselka stała się delikatna i kremowa. Gotowana brukselka, smażona czy z piekarnika? Która wersja jest najsmaczniejsza? Brukselka – małe kapustki: jak powstały? Te...

​Przeciętnie Polak zjada w ciągu roku niemal 102 kilogramy produktów zbożowych. Do tej kategorii przede wszystkim zaliczamy pokarmy, w których głównym składnikiem jest żyto. To zboże, które w naszym kraju ma bogatą historię. Mąka żytnia, alternatywa mąki pszennej to doskonałe połączenie wielu cennych składników odżywczych – węglowodanów, białka, tłuszczy oraz...

Z płatków owsianych można przyrządzić poranną owsiankę. Płatki owsiane mogą być również stosowane jako panierka, dodatek do kruszonki lub produkt bazowy do produkcji mleka roślinnego. Dowiedz się, jakie inne korzyści zdrowotne mogą przynieść płatki owsiane dla Twojego organizmu i jak mogą pomóc poprawić Twoją urodę i zdrowie. Płatki owsiane mają wiele zalet. Są...