loader

Tchibo i filozofia sprzedaży...

Tchibo jest firmą znaną z produkcji wyrobów kawowych, działającą na polskim rynku od wielu lat. Produkujemy wiele rodzajów napojów kofeinowych w każdej kategorii cenowej. Nasze produkty dostępne są zarówno w segmencie premium, jak i ekonomicznym (na każdą kieszeń). W naszej ofercie dostępne są kawy rozpuszczalne, parzone, ziarniste, oraz w kapsułkach, które zyskują coraz większą popularność wśród konsumentów. Każdego roku wprowadzamy do naszych sklepów 52 niespotykane, cotygodniowe kolekcje, a także około 2000 nowych produktów. 

Wielką radość sprawia nam zaufanie klientów i to, że potrafimy ich ciągle zaskakiwać. Pomimo tak szerokiej oferty, jaką aktualnie prezentujemy naszym odbiorcom, ciągle dostajemy pytania o czy na rynku znajduje się coś, czego nie jesteśmy w stanie dostarczyć.

Nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem, ponieważ oprócz wyrobów spożywczych produkujemy także wiele rzeczy niezwiązanych z kawą. Są to przede wszystkim produkty z zakresu mody i technologii. Wszystko to, co każdego dnia dostarczamy na rynek cechuje się najwyższą możliwą jakością i unikalnością. Nasze artykuły są jak najbardziej oryginalne i niepowtarzalne. Często zaskakujemy klientów tym, co jesteśmy w stanie im zaoferować.

Pytaniem jest w jaki sposób jesteśmy w stanie sprostać temu wszystkiemu. Bez wątpienia odpowiedź nie jest trudna. Mamy coraz większą chęć sprostania wymaganiom naszych nabywców. Interesujemy się tym, czego potrzebują, a jednocześnie nie mają możliwości otrzymania. Staramy się, aby dostarczyć wszystko to, co będzie sprawiało przyjemność i służyło.

Aby lepiej zrozumieć schemat działania naszej firmy, należy zagłębić się w jej filozofie. W Tchibo to właśnie klient i jego indywidualne potrzeby są stawiani na pierwszym miejscu. Dostosowujemy się do zmiennych oczekiwań i sprawiamy, że to odbiorcy są najwyższą wartością naszego biznesu. To właśnie z tych powodów tak istotnym elementem działalności Tchibo jest kontakt z tymi, którzy pośrednio współtworzą tą markę, z ludźmi, którzy najlepiej wiedzą, co jest im potrzebne.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Lista potraw, których składnikiem są ziemniaki jest równie długa co historia obecności tego warzywa na europejskich stołach. Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), chcąc podkreślić znaczenie tej rośliny uprawnej, ustanowiła rok 2008 Międzynarodowym Rokiem Ziemniaka. Miłośnicy kartofli (pyr lub ziemniaków) nie potrzebują specjalnej okazji, by...

Kotlet schabowy z ziemniakami, pierogi czy gołąbki to niewątpliwie rarytasy polskiej kuchni, którymi powinniśmy się chwalić. Jednak warto czasem zaskoczyć domowników i sięgnąć po wykwintne dania, które ucieszą ich podniebienia i pozwolą odkryć nieznane smaki. Dzięki takim serwisom jak PizzaPortal.pl, zarówno tradycyjną polską kuchnię, jak i egzotyczne potrawy z...

Istnieje wiele metod na to, aby zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach jedynm z nichg są np promocje w sklepie frisco. W tym artykule będziesz mógł poznać 10 sposób jak tego dokonać podczas zakupów spożywczych. Aktualnie klienci są w bardzo dobrej sytuacji ze względu na to, że ceny żywności nie są podnoszone w wysokim tempie. Na początku roku FAO, czyli Organizacja...