loader

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HP

Model drugiej generacji wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HP znacząco wyróżnia się swoim wyglądem. Urządzenie ma co prawda prosty design, jednak dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: jasnego różu, w odcieniu pistacji oraz kremowym, które dotychczas nie były wykorzystywane w wyciskarkach marki Hurom. Dopełnieniem urządzenia jest upychacz w kolorze obudowy.

Za sprawą Hurom HP serii Personal wyciskarka wolnoobrotowa z technologią SST II ma bardzo przystępną cenę. To kompaktowe urządzenie dobrze sprawdzi się w każdej, nawet niewielkiej kuchni. Dodatkowo spełni oczekiwania nawet konsumentów o bardzo dużych oczekiwaniach. Dzięki wielofunkcyjności urządzenia możliwe jest przygotowanie nie tylko soków czy sorbetów, lecz również mleka roślinnego.

Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HP

Wysoka jakość urządzenia - wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HP jest stworzona z materiałów najwyższej jakości. Urządzenie jest wolne od szkodliwych substancji, między innymi BPA. Wykorzystany podczas produkcji plastik ABS jest wyjątkowo odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, dzięki czemu urządzenie jest bardzo wytrzymałe.

Cicha praca – urządzenie zostało wyposażone w silnik bezszczotkowy o mocy 150 wat. Umożliwia on wyciśnięcie soku nawet z bardzo twardych produktów, jednocześnie jest praca jest wyjątkowo cicha.

Zachowanie wartości odżywczych w wyciśniętym soku – zastosowanie technologii wolnego wyciskania (wykorzystywany w urządzeniu wałek ślimakowy wykonuje zaledwie 43 obroty w ciągu minuty) pozwala na uzyskanie soków, które są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim pełne witamin oraz fitochemikaliów, które odgrywają dużą rolę w utrzymywaniu wysokiej odporności.

Duża wydajność urządzenia – ważnym elementem wyciskarki jest wałek ślimakowy, który dzięki swojemu kształtowi imituje ręczne wyciskanie soku. To sprawia, że produkty wykorzystane do tworzenia soków czy musów zostają wyciśnięte do ostatniej kropli.

Bezpieczeństwo pracy – w wyciskarce zostały zastosowane czujniki, które uniemożliwiają uruchomienie urządzenia w sytuacji, gdy jego poszczególne elementy nie są prawidłowo zamontowane. Zdecydowano się również na niewielki otwór wlotowy, do którego nie dostaną się dziecięce dłonie. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano system chłodzący silnik, dzięki czemu wyciskarka nie ulegnie przegrzaniu, co z kolei gwarantuje jej wieloletnią żywotność.

Szybkie i łatwe czyszczenie urządzenia – wyciskarka jest wyposażona w obrotowy koszyczek ze szczotkami czyszczącymi oraz misą, posiada także system umożliwiający wypychanie resztek wyciśniętych produktów. Dzięki tym rozwiązaniom po zakończeniu pracy urządzenia pozostaje na nim niewielka ilość zabrudzeń, które można łatwo usunąć pod bieżącą wodą.

Wszechstronność – w wyciskarce została zastosowana nowoczesna technologia opierająca się na wieloletnim doświadczeniu twórców wyciskarek Hurom. Dzięki temu urządzenie jest wszechstronne i umożliwia stworzenie świeżych soków oraz musów z produktów o różnej twardości, ale także liści oraz natek.

Więcej na hurompolska.pl/produkty/hurom-hp/ >>

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

W zimę nasz organizm potrzebuje więcej kalorii. Należy jednak pamiętać, aby posiłki były sycące, ale również zdrowe. Ze względu na dużą ilość białka, witamin i minerałów, zaleca się, aby w zimowej diecie nie zapominać o rybach i różnych rodzajach mięs. Jedzenie  rozgrzewające organizm Zimą apetyt dopisuje zdecydowanie bardziej niż zwykle. Ciągnie nas do...

Lista potraw, których składnikiem są ziemniaki jest równie długa co historia obecności tego warzywa na europejskich stołach. Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), chcąc podkreślić znaczenie tej rośliny uprawnej, ustanowiła rok 2008 Międzynarodowym Rokiem Ziemniaka. Miłośnicy kartofli (pyr lub ziemniaków) nie potrzebują specjalnej okazji, by...

Kotlet schabowy z ziemniakami, pierogi czy gołąbki to niewątpliwie rarytasy polskiej kuchni, którymi powinniśmy się chwalić. Jednak warto czasem zaskoczyć domowników i sięgnąć po wykwintne dania, które ucieszą ich podniebienia i pozwolą odkryć nieznane smaki. Dzięki takim serwisom jak PizzaPortal.pl, zarówno tradycyjną polską kuchnię, jak i egzotyczne potrawy z...