loader

Paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na regularną pielęgnację dłoni. Jest nakładany jako zwykły lakier do paznokci i jest stabilny jak żel. Jego dodatkową zaletą jest to, że jest usuwany w ciągu zaledwie kilku minut. Efekt świeżego manicure trwa od 2 do 3 tygodni, w zależności od płytki paznokcia.

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy to zdrowsza wersja żelowych i akrylowych paznokci lub tipsów. Nie pęka i nie jest usuwany ze względu na żelową konsystencję preparatów kosmetycznych, które twardnieją pod lampą UV. Produkty stosowane w większości salonów kosmetycznych są hipoalergiczne i nie niszczą naturalnej płytki paznokcia.

Zabieg jest mniej czasochłonny niż w przypadku zwykłego manicure, a zadbane piękne dłonie są zaletą samą w sobie. Jeśli wybierzesz manicure hybrydowy, musisz mieć około 45 minut. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest czas, który poświęcamy na suszenie lakieru. Ponieważ zaraz po manicure możemy wrócić do codziennych czynności. Bez czekania, aż wyschnie w naturalny sposób, jak ma to miejsce w przypadku zwykłego lakieru. Wynika to z faktu, że „specjalne lakiery” - połączenie lakieru i żelu - są wzmocnione lampą ultrafioletową. Dzięki hybrydowemu rozwiązaniu manicure pozostaje świeży na naszych rękach przez 2-3 tygodnie. Wszystko zależy od predyspozycji płytki paznokcia. Aby uzyskać mocny i błyszczący kolor, wystarczy cienka warstwa lakieru. Kolor nie blaknie i wygląda bardzo świeżo przez cały okres użytkowania.

Czytaj więcej na: https://styl.fm/tagi/paznokcie-hybrydowe

Jak przebiega procedura?

• Kosmetyczka przygotowuje płytkę paznokcia - zwykłe czyszczenie, czyli opiłowanie, usunięcie skórek, polerowanie itp.

• Powlekanie podkładem, lakierem hybrydowym i środkiem utrwalającym dla każdego paznokcia.

• Po kilku minutach każdą warstwę suszy się w lampie UV.

• Usuwanie lakieru jest możliwe tylko w salonie kosmetycznym. Ponieważ taki manicure jest odporny na usuwanie lakieru do paznokci konwencjonalnymi środkami, kolor usuwa się specjalnym płynem na bazie acetonu. Gąbkę nasączoną odpowiednim płynem nakłada się na płytkę paznokcia, a po 15 minutach mamy czystą, zdrową płytkę paznokcia.

Dla kogo jest manicure hybrydowy?

Taki manicure jest idealny dla ciebie, jeśli marzysz o pięknych paznokciach, trwałej powłoce, ale nie chcesz uszkodzić płytki paznokcia. Jeśli masz lampę UV, możesz zrobić go samodzielnie w domu. Jeśli nie, wiele salonów zapewnia taką usługę. Manicure hybrydowy zaleca się właścicielkom wystarczająco mocnych paznokci, ponieważ to na nich najlepiej się trzyma. Jeśli są miękkie i słabe lub uszkodzona jest płytka paznokcia, wskazane jest odczekać trochę czasu na ich odbudowę i wzmocnienie. Pomimo doskonałego efektu wizualnego i ulepszonego składu, lakier żelowy nie działa wzmacniająco na paznokcie. Przeciwnie, płytka paznokcia stanie się cieńsza i bardziej krucha. Jednak nadal ma łagodniejszy wpływ na paznokcie w porównaniu do manicure żelowego. W przeciwieństwie do lakierów żelowych, jego cząsteczki są przepuszczalne dla wilgoci i powietrza. Po usunięciu żelu zwróć uwagę na paznokcie i pozwól im się zregenerować. Idealne do tego są specjalne produkty wzmacniające zawierające witaminy E i B5. Możesz je kupić w aptece lub w sklepach z produktami kosmetycznymi.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Cooltech jest wiodącym dostawcą zabiegów kosmetycznych. Ich zabieg kriolipolizy jest nieinwazyjnym, bezbolesnym i skutecznym procesem, który wykorzystuje kontrolowane chłodzenie w celu zmniejszenia wyglądu komórek tłuszczowych. Cooltech to innowacyjna firma, której celem jest pomaganie ludziom w osiąganiu ich życiowych wyników, oferując im niedrogie i bezpieczne procedury...

Makijaż mineralny cieszy się ogromną popularnością i to nie tylko wśród osób, które uwielbiają naturalną pielęgnację. Wciąż jest wiele osób, które sceptycznie podchodzą do minerałów i uważają, że wykonanie idealnego makijażu z ich użyciem jest niemożliwe, a nawet trudne. Bardziej mylić się nie można! Zanim przejdziemy do praktyki, najpierw omówmy trochę teorii...

Wiele produktów koreańskiej serii zawiera śluz ze ślimaka, który jest źródłem cennej dla skóry mucyny. Wyraźne wygładzenie skóry, regeneracja to tylko niektóre z korzyści jakie daje stosowanie kosmetyków zawierających ten składnik. Krem ze ślimaka – działanie Koreański krem ze ślimaka wygładza skórę, działa odmładzająco, regenerująco i poprawia poziom...